Zanim zdecydujecie się Państwo do nas przyjść osobiście prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia się na pierwsze spotkanie.

Zapisy na zajęcia telefonicznie pon.-pt. 16.00-20.00 tel. 690 94 0000

Zapisy drogą mailową biuro@mowiedobrze.pl

Oferta:

- logopedia

- terapia zaburzeń mowy

- terapia jąkania

- przygotowanie do wystąpień publicznych

- praca z mikrofonem/praca przed kamerą

- dykcja, higiena i emisja głosu

- logopedia medialna

 


Oferta walentynkowa

2017-02-10

Oferta walentynkowa  Konsultacja z logopedą dla dzieci i dorosłych 50% taniej! Na czym polega konsultacja?

Konsultacja to 45-minutowe spotkanie, podczas którego logopeda przeprowadza: badanie logopedyczne, wywiad z rodzicem/klientem, określa problem, nad którym należałoby popracować, przedstawia wstępny plan terapii. Regularna cena za konsultacje to 80 zł. Jak się zapisać? Zapisy na konsultacje prowadzimy mailowo – wystarczy wysłać do nas e-mail (do dnia 14 lutego włącznie) na adres biuro@mowiedobrze.pl, w tytule wpisać “Konsultacja 50% taniej”, w treści maila poprosimy o podanie następujących informacji: 1) Imienia i nazwiska dziecka / imię i nazwisko osoby zainteresowanej konsultacją 2) Daty urodzenia dziecka 3) Telefonu kontaktowego www.mowiedobrze.pl Zachęcamy do udostępniania tej informacji dalej.

Zajęcia podczas ferii zimowych

2017-02-07

Przez cały okres ferii zimowych zapraszamy na zajęcia z logopedą. Pierwsze spotkanie to konsultacja, która trwa 45 minut, jej koszt to 80 zł. Aby uzyskać więcej informacji o naszej ofercie napisz do nas maila na adres: biuro@mowiedobrze.pl, podamy Ci możliwe terminy wizyty.
Zapraszamy do mowiedobrze.pl