Logopeda zaprasza dorosłych na zajęcia

Jesteś osobą dorosłą i zastanawiasz się, czy wybrać się na zajęcia do logopedy? Chciałbyś, aby Twoja mowa była wyraźniejsza, a wada wymowy, z którą borykasz się od dawna została zlikwidowana? A może zastanawiasz czy w ogóle jest sens, aby „w tym wieku” iść na zajęcia do specjalisty? Oczywiście, że tak. Logopeda oceni stan Twojej mowy, sprawdzi jak funkcjonuje aparat artykulacyjny, jak oddychasz, sprawdzi, czy nie ma jakichkolwiek przeciwskazań do prowadzenia terapii logopedycznej, zbierze wszystkie potrzebne informacje, aby dobrze zaplanować kolejne spotkania, wyznaczyć cele i je realizować.

Efekty pracy logopedycznej z dorosłymi zwykle pojawiają się dość szybko, a spowodowane jest to systematycznością, samodzielną pracą w domu, pracą na zajęciach oraz ogromną motywacją, z którą przychodzą na zajęcia.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto, przyjdź do mowiedobrze.pl na pierwsze zajęcia.

„Mowa jest Twoją wizytówką, zadbaj o nią”

Aby osiągnąć wymarzony efekt, trzeba trenować, codziennie…
Tak jak ze wszystkim, tak jest i z logopedią.

Jeśli masz pytania zadzwoń 690 94 0000 lub napisz biuro@mowiedobrze.pl

Zapraszamy!

 

Powiadom mnie, gdy szkolenie będzie dostępne Poinformujemy Cię, gdy szkolenie będzie dostępne. Proszę zostawić swój prawidłowy adres e-mail poniżej.

Szanowni Państwo,
przed zapisaniem się na konsultację/diagnozę zapytaj naszą recepcję, czy w razie potrzeby (po odbyciu konsultacji/diagnozy) będzie wolne miejsce na zajęcia regularne.

Uwaga! Termin umówienia konsultacji nie jest tożsamy z terminem umówienia zajęć regularnych ze specjalistą. Termin umówienia zajęć regularnych (jeśli jest taka potrzeba) jest ustalany po odbyciu konsultacji (jednego lub dwóch spotkań) z logopedą lub neurologopedą.


Dziękujemy, zespół mowiedobrze.pl