O Nas

Naszą misją jest poprawa jakości życia poprzez kompleksową pomoc w zakresie mowy. To, jak mówimy rzutuje na nasze życie, wpływa na to, jak odbierają nas inni ludzie. Podczas zajęć w mowiedobrze.pl obserwujemy pozytywną przemianę, jaka zachodzi w osobach, które skorzystały z naszej oferty, dlatego też, w nazwie firmy widnieje motyl, symbol przemiany. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Mówię Dobrze powstało z marzenia. Kiedy zaczynałam pracę jako logopeda, po pewnym czasie zorientowałam się, że brakuje miejsca, w którym można pomóc klientowi kompleksowo. Miejsca, w którym pracuje kilku specjalistów z różnych dziedzin, którzy będą ze sobą współpracować i w razie potrzeby wspólnie planować terapię tak, aby skutecznie pomóc. Dobrze jest, podczas pierwszej wizyty nagrać głos, aby po pewnym czasie, sprawdzić, jakie mamy efekty pracy, stąd też w mowiedobrze.pl mamy studio nagraniowe. Oferta zajęć jest szeroka. Specjaliści pracują w porozumieniu ze sobą. Jeśli ktoś chce rozwijać swój głos, popracować nad emisją, dykcją i higieną głosu również w ofercie znajdzie coś dla siebie. Przygotowujemy do wystąpień publicznych, oferujemy zajęcia z logopedą i logopedą medialnym. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Dzięki szerokiej ofercie każdy ma szansę odnieść sukces. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Czekamy na kolejnych zadowolonych klientów mowiedobrze.pl. Trzymam za Was kciuki i życzę powodzenia!

– mgr Martyna Jóźwiak, logopeda i właściciel mowiedobrze.pl

Nawiąż współpracę

Jeśli jesteś kreatywnym logopedą lub innym specjalistą, który wpisuje się w profil naszej działalności, masz pomysł na zajęcia, które mógłbyś/mogłabyś u nas prowadzić napisz do nas na adres biuro@mowiedobrze.pl i zaproponuj!