OFERTA DLA FIRM

OFERTA DLA FIRM
Wystąpienia publiczne – warsztaty z dykcji i emisji głosu
Nasze warsztaty skierowane są do wszystkich osób, których głos jest istotnym narzędziem pracy.
Doskonale rozumiemy, że w dzisiejszych czasach to, „jak coś zostało powiedziane” może osłabić to, „co zostało powiedziane”. Dlatego pomożemy zadbać o estetykę wypowiedzi, skuteczność przekazu oraz o higienę głosu.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy nad głosem, bez problemu dopasujemy szkolenie do Waszych oczekiwań. Zdajemy sobie sprawę z wartości, jaką jest elastyczność wyboru, dlatego wszelkie szczegóły, tj. termin, czas trwania, ilość uczestników, ustalimy wspólnie.
Nad wymienionymi umiejętnościami możemy pracować zarówno w formie online, jak i stacjonarnie – możemy przyjechać do Was lub zaprosić do naszej siedziby w Warszawie na Wilanowie (ul. Sarmacka 18 lok. 47, Warszawa).
wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy: https://mowiedobrze.pl/zapisz-sie-oferta-dla-firm/
Zapraszamy!
Powiadom mnie, gdy szkolenie będzie dostępne Poinformujemy Cię, gdy szkolenie będzie dostępne. Proszę zostawić swój prawidłowy adres e-mail poniżej.

Szanowni Państwo,
przed zapisaniem się na konsultację/diagnozę zapytaj naszą recepcję, czy w razie potrzeby (po odbyciu konsultacji/diagnozy) będzie wolne miejsce na zajęcia regularne.

Uwaga! Termin umówienia konsultacji nie jest tożsamy z terminem umówienia zajęć regularnych ze specjalistą. Termin umówienia zajęć regularnych (jeśli jest taka potrzeba) jest ustalany po odbyciu konsultacji (jednego lub dwóch spotkań) z logopedą lub neurologopedą.


Dziękujemy, zespół mowiedobrze.pl